Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Rejon Poznania (wymagane)

Powierzchnia (wymagane)

Ilość pokoi (wymagane)

Piętro (wymagane)

Cena (wymagane)
-

Garaż

Komórka lokatorska

Dodatkowe informacje

Jakość

Świadczymy usługi na najwyższym poziomie z pełną dbałością i zaangażowaniem oraz zgodnie z obowiązującymi standardami i przepisami. Dysponujemy największą w Polsce bazą mieszkań deweloperskich, dzięki czemu spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta.

Bezpieczeństwo

Kupując mieszkanie, chcesz mieć pewność, że cała transakcja przebiegnie pomyślnie i bez komplikacji. Dzięki posiadamy przez Nas narzędziom przeprowadzimy Cię przez cały proces zakupi mieszkania. Od wyboru oferty nieruchomości i opcji finansowania , kończąc na umowie deweloperskiej.

Kompleksowość

Wybór mieszkania, sprawdzenie zdolności kredytowej i złożenie wniosku kredytowego w jednym miejscu? Tak to możliwe! W naszym Centrum, znajdziemy dla Ciebie ofertę jak również sprawdzimy Twoją zdolność kredytową w każdym banku, która nie wpłynie na Twój scoring.

Oszczędność

Szeroka gama produktów, unikalne rozwiązania, szybkość obsługi oraz cena mieszkania jak u dewelopera to cechuje nasze Centrum. Oferujemy bezpłatną obsługę przy zakupie mieszkania od dewelopera oraz atrakcyjny pakiet rabatowy dla usługi i produkty związane z wyposażeniem mieszkania i nie tylko.